METROPOLITAN EXPO
![](https://www.tropidaribs.com/app/uploads/2021/12/700x400px.jpg)
To NAYTIKO ΣΑΛΟΝΙ ΑΘΗΝΩΝ 2021 επέστρεψε δυναμικά ξανά στο METROPOLITAN EXPO .
Η TROPIDA συμμετείχε με δύο μοντέλα της .Το SAITA 26 & GENESIS 31 στην ανοικ΄τή του έκδοση.
![](https://www.tropidaribs.com/app/uploads/2021/12/267153534_4583840734995468_7613879402680994987_n-1024x552.jpg)
Το ενδιαφέρον του κοινού για τα σκαφη μας ήταν πολυ μεγάλο.Εντύπωση προξενησαν η ιδιαίτερη γάστρα των σκαφών , το ΑΝΤΙDIVE SYSTEM & BOW STEPS , η άνεση , η ποιότητα της κατασκευής , και η ποιότητα των αξεσουάρ.
Σημαντική επίσης η συμμετοχή των επισκεπτων στην αίτηση για δοκιμή στην θάλασσα οπου θα εχουν την ευκαιρία να απολαύσουν την μαλακή , στεγνή και ασφαλή πλεύση και των δύο μοντέλων μας.
Ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον και την εμπιστοσύνη σας
![](https://www.tropidaribs.com/app/uploads/2021/12/download.png)
![](https://www.tropidaribs.com/app/uploads/2021/12/266359783_4583839354995606_2442635861999227109_n-1024x548.jpg)